Vrátenie tovaru

 

 

 

V deň doručenia zásielky vám začne plynúť lehota 14 dní, počas ktorých máte právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu a vrátiť nám kompletný nepoužitý tovar.

Ak sa rozhodnete od zmluvy odstúpiť, napíšte nám na adresu shop@kidvak.sk a priložte tento formulár o vyhlásení odstúpenia od zmluvy. Prípadne nám ho pošlite na adresu:

GOEL media s.r.o.

Niklová 2190, 926 01 Sereď

Odstúpenie od zmluvy musí byť doručené najneskôr v posledný deň 14 dňovej lehoty.

Najneskôr do 14 dní odstúpenia od zmluvy nám tovar doručte alebo po predchádzajúcej dohode odovzdajte osobne na adrese:

GOEL media s.r.o.

Niklová 2190, 926 01 Sereď

Ste povinní vrátiť kompletný, nepoškodený a nepoužitý tovar, ktorý ste na základe kúpnej zmluvy získali. Inak môže byť vrátená suma znížená o náhradu škody. 

Vaše prostriedky vynaložené na kúpu tovaru vrátane poštovného vám vrátime najneskôr do 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy. Vrátenie peňazí prebehne rovnakým spôsobom, ako bola vykonaná úhrada. V prípade platby na dobierku vám prostriedky vrátime prevodom na účet.

Náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník. Preto vám odporúčame zásielku poistiť a poslať doporučene. Zásielky poslané na dobierku nepreberieme. Tovar pred prepravou bezpečne zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Štrnásť dňová lehota na vrátenie tovaru neslúži na bezplatné vyskúšanie si produktu. Vrátiť môžete len nepoužitý a neopratý tovar.

Reklamácia

Pri reklamácii nám napíšte na adresu shop@kidvak.sk a opíšte svoj problém. Následne si dohodneme najlepší spôsob riešenia. Vašu reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť čo najrýchlejšie, najdlhšie nám to však môže trvať 30 dní.

Výrobky, ktoré budete posielať na reklamáciu, odovzdajte, prosím, na posúdenie ihneď po zistení závady. Neposielajte tovar na dobierku, pretože v takom prípade ho neprevezmeme. Odporúčame vám tovar poistiť a poslať doporučene. K tovaru, prosím, priložte aj kópiu faktúry.

Tovar pred prepravou riadne zabaľte tak, aby nedošlo k jeho ďalšiemu poškodeniu. Z hygienických dôvodov prijmeme na reklamáciu len riadne vyčistený tovar.

Ihneď po obdržaní tovaru vám zašleme reklamačný protokol a o priebehu vybavovanie reklamácie vás budeme priebežne informovať.

U zamietnutých reklamácií si môžeme účtovať náklady na reklamačné konanie a manipulačné poplatky. Viac o podmienkach reklamácií si môžete prečítať v našich Obchodných podmienkach.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie