O nás

Kidvak je poctivá slovenská značka. Prvý kidvak vznikol v našej rodine a fungovalo to tak dobre, že sme sa chceli podeliť.

Najmä o tú úľavu. Starostlivosť o prvé bábätko je náročná vec. Rodina si zvyká na úplne   iný životný štýl a tempo, rodičia sú často unavení a zabúdajú myslieť na seba. Sme   presvedčení, že pre dieťa je viac než čokoľvek iné dôležitý spokojný a oddýchnutý rodič   plný sily a chuti do života. 

Oddýchnutí rodičia a spokojné rodiny sú našim cieľom. Neponúkame Vám len produkt, ale   kúsok neba. Radosť, pokoj a oddych. Nepreháňame, vyskúšajte si to. 
Vďaka nášmu Kidvaku môžete toto dosiahnuť. Prirodzeným a láskavým spôsobom uspať bábätko a mať čas pre seba. 

Kidvaky sú šité v príjemných podmienkach registrovaného sociálneho podniku, kde pracujú zdravotne znevýhodnené osoby. Čiže kúpou každého produktu z dielne Kidvak podporíte ženy, ktoré nie sú na trhu práce tak ľahko zaraditeľné a prácou v Kidvaku dostali novú šancu byť ekonomicky aktívne.

Ako sociálny podnik pomáhame ženám v núdzi, rodinám v núdzi, rodinám s ťažko postihnutými deťmi alebo organizáciám zameraným na pomoc týmto skupinám rodičov a rodín. 

 

 

Späť do obchodu