Vlnená podložka do detskej postieľky

Celoročná termoregulačná a antibakteriálna podložka do detskej postieľky z ovčej vlny je vhodná na používanie pre dieťa na celý rok(celoročná).

Podložka v lete chladí, vďaka čomu môžete predísť prehriatiu dieťaťa a potničkám v horúcich letných dňoch a zároveň Vám pomôže udržať dieťa v teple počas chladnejších dní v roku. Jednoducho zabezpečuje ideálny tepelný komfort.

Vypredané
€45
Kategória: Príslušenstvo
Rýchle doručenie zdarma
Rýchle doručenie zdarma
pre všetky rastúce Kidvaky
Rýchle uspanie
Rýchle uspanie od bábätka
až po škôlkára
Kvalitné ručné šitie
Kvalitné a ručné šitie
z tých najlepších látok
Vyrobené na Slovensku
Vyrobené na Slovensku
zdravotne znevýhodnenými osobami

Podložka v lete chladí, v'daka čomu môžete predísť prehriatiu dieťaťa a potničkám v horúcich letných dňoch a zároveň Vám pomôže udržať dieťa v teple počas chladnejších dní v roku. Jednoducho zabezpečuje ideálny tepelný komfort.

Rozmery podložký sú 120x60cm - čo je štandardná veľkosť detskej postieľky.

Zloženie hornej vrstvy je 100% ovčia vlna a spodná vrstva je 100% bavlna.

Na podložke sa nachádza guma, vďaka ktorej môžete podložku prichytiť o matrac a zabezpečiť tak stabilitu podložky.

 

Používanie: 

Podložku odporúčame používať ako vrstvu medzi matracom a plachtou. Ak je dotyková vrstva bavlnená alebo ľanová plachta, je to pre dieťa príjemnejšie a ľahko sa vyperie.

 

Údržba:

Podložku neperte v práčke v bežnom pracom prostriedku a nesušte v sušičke!

Vlna je antibakteriálna, čo znamená, že ju nepotrebujete často prať. Odporúčame ju vyvetrať a vyprášiť na vzduchu, ne slnku, alebo mraze. Pokiaľ nie je hrubo znečidstená napr. močom, nemusíte ju prať. Ak dôjde k znečisteniu, odporúčame prať ručne v prostriedku určenom na pranie vlny, ktorý neobsahuje chlór a enzýmy. Vsadku namočte do vlažnej vody a stláčajte, pokiaľ sa znečistenie neodstráni. Vyžmýkajte a sušte horizontálne.

 

Inšpiráciu pre túto podložku ste nám boli vy, naši zákazníci, nakoľko ste zistili, že Vaše bábätká sa v lete všade potia a nepokojne spia, len v našich kidvakoch(kde je ovčia vlna) nebývajú tak spotemné. Taktiež v zime deti spia v kidvakoch vonku a sú teplučké a nebudia sa na chlad. Tak sme vyšli v ústrety Vašim požiadavkám a vymysleli sme podložky do postieľky, aby sa bábätká cítili dobre všade. 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NH Avatar autora | 7.8.2023
Používame podložku v detskej ohrádke, ktorá má pogumovaný spodok, ktorý je veľmi studený, takto má dcérka v ohradke skvelý komfort 😊 kvalitne spracované! 🧡
5
DJ Avatar autora | 19.4.2022
Zatiaľ som spokojná, dcérke je v postieľke teplo ale nieje prehriata a príjemne jej to zmäkčilo ležanie. Funguje aj s monitorom dychu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu