Blog

Kto sme

Kto sme

Kidvak je malá slovenská značka, ktorá vznikla, ako veľa podobných značiek. Fungovalo to tak dobre, že sme sa chceli podeliť.  Najmä o tú úľavu.Starostlivosť o prvé bábätko je náročná vec. Rodina si zvyká na úplne iný životný štýl a tempo, rodičia sú často unavení a zabúdajú myslieť na seba. Som presvedčená, že pre dieťa je viac než čokoľvek iné dôležitý spokojný a oddýchnutý rodič plný sily a chuti do života.
Oddýchnutí rodičia a spokojné rodiny sú našim cieľom. Neponúkame Vám len produkt, ale kúsok neba. Radosť, pokoj a oddych. Nepreháňam, vyskúšajte si to. 
Vďaka nášmu Kidvaku, Hojdavaku alebo akejkoľvek inej hačke môžete toto dosiahnuť. Prirodzeným a láskavým spôsobom uspať bábätko a mať čas pre seba. 

Našu najobľúbenejšiu hačku nájdete tu.

Ako si správne vybrať veľkosť hačky

Ako si správne vybrať veľkosť hačky

Ako si správne vybrať veľkosť hačky? Kidvak hačky sa vyrábajú v dvoch veľkostiach pre bábätká a pre väčšie bábätká do 25kg. Tretia možnosť je vybrať si veľkú hačku a kúpiť si k nej pružinu určenú pre bábätká do 15 kg. To znamená, že miesta na chrbátik je oveľa viac, čiže dieťa ju dlho neprerastie, až keď prekročí váhový limit pružiny (ten je v skutočnosti väčší). Prípadne je možné dokúpiť si aj pevnejšiu pružnu, ktorá pruží od 8 kg a znesie v pohode 25kg deťa. Táto kombinácia veľkej hačky a dvoch pružín je najvariabilnejšia a vydrží dlho. Nevýhodou je však to, že nakoľko je veľká, je o trochu náročnejšie uložiť tam novorodenca. Je to o cviku. 


Ak si nie ste s výberom istí, popíšte mi, čo od hačky o čakávate a aké veľké máte deti/dieťa a ja Vám rada pomôžem.