Vlnená podložka do detskej postieľky

Celoročná termoregulačná a antibakteriálna podložka do detskej postieľky z ovčej vlny je vhodná na používanie pre dieťa na celý rok(celoročná).

Dostupnosť:
Skladom    > 5 ks
Doručenie dopravcom 25.10.2021
Záruka:
24 mesiacov
Cena:
26,50 €
24,09 € bez DPH
ks

Podložka v lete chladí, v'daka čomu môžete predísť prehriatiu dieťaťa a potničkám v horúcich letných dňoch a zároveň Vám pomôže udržať dieťa v teple počas chladnejších dní v roku. Jednoducho zabezpečuje ideálny tepelný komfort.

Rozmery podložký sú 120x60cm - čo je štandardná veľkosť detskej postieľky.

Zloženie hornej vrstvy je 100% ovčia vlna a spodná vrstva je 100% bavlna.

Na podložke sa nachádza guma, vďaka ktorej môžete podložku prichytiť o matrac a zabezpečiť tak stabilitu podložky.


Používanie: 

Podložku odporúčame používať ako vrstvu medzi matracom a plachtou. Ak je dotyková vrstva bavlnená alebo ľanová plachta, je to pre dieťa príjemnejšie a ľahko sa vyperie.

Údržba:

Vsadku neperte v práčke v bežnom pracom prostriedku a nesušte v sušičke!

Vlna je antibakteriálna, čo znamená, že ju nepotrebujete často prať. Odporúčame ju vyvetrať a vyprášiť na vzduchu, ne slnku, alebo mraze. Pokiaľ nie je hrubo znečidstená napr. močom, nemusíte ju prať. Ak dôjde k znečisteniu, odporúčame prať ručne v prostriedku určenom na pranie vlny, ktorý neobsahuje chlór a enzýmy. Vsadku namočte do vlažnej vody a stláčajte, pokiaľ sa znečistenie neodstráni. Vyžmýkajte a sušte horizontálne.


Inšpiráciu pre túto podložku ste nám boli vy, naši zákazníci, nakoľko ste zistili, že Vaše bábätká sa v lete všade potia a nepokojne spia, len v našich kidvakoch(kde je ovčia vlna) nebývajú tak spotemné. Taktiež v zime deti spia v kidvakoch vonku a sú teplučké a nebudia sa na chlad. Tak sme vyšli v ústrety Vašim požiadavkám a vymysleli sme podložky do postieľky, aby sa bábätká cítili dobre všade. 

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.