Hniezdo

  • Na objednávku
  • Novinka
Hniezdo Zvětšit obrázek
Dostupnosť:
Zvoľte variant
Doručenie dopravcom 25.11.2021
Výrobca:
Záruka:
24 mesiacov
Vyberte variant:
Cena podľa zvolenej variant:
od 82 €
od 74,55 € bez DPH
ks

Hniezdo z našej dielne sme povýšili na estetickú, aj praktickú záležitosť, ktorá Vám bude slúžiť naozaj dlho.

Účel hniezda je zabezpečiť bezpečný spánok bábätka, kdekoľvek ste. Vďaka zdvihnutým okrajom sa bábätko cíti bezpečne a vy môžete zabezpečiť to, že Vaše dieťatko sa bezpečne vyspí kdekoľvek potrebujete. Ku hniezdu sme pridali rúčky, vďaka ktorým ho môžete jednoducho kdekoľvek preniesť (neprenášajte hniezdo spolu s bábätkom).

Veľmi dôležitým a praktickým prvkom je odnímateľný matrac, ktorý ľahko zvlečiete a vyperiete. Nemusíte tak pri znečistení prať celé hniezdo. Na poťah matraca sme našli ideálny materiál, ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. 

Hniezdo si pri malom bábätku môžete zaviazať a neskôr môže spinkať aj v rozviazanom hniezde, pričom mu budú nožičky vyčnievať, bude to je ho známe, bezpečné miesto.

Veríme, že týmto produktom podporíme prepojenie Vás a Vášho dieťatka, že Vás možno posmelí spať spolu v posteli či byť viac spolu. 


Materiály:

Povrch hniezda: 100% bavlna/ľan

Výplň: antialergické duté vlákno

Matrac: 100% pes, potiahnutý 100%bavlnou

Obal matraca: 90%bavlna 10%PL


Rozmery: 

šírka 75 cm

dĺžka 95 cm


Pracujeme na pridaní hniezd vo všetkých farbách a vzoroch, v ktorých vyrábame kidvaky. Potrebujem ešte chvíľku na nafotenie a spracovanie, objednať sa však dajú. Pokojne nám napíšte správu/email a radi Vám poradíme.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.